Elektrik Ararken önemli husular

DİKKAT ! Bir elektrikçiye ihtiyaç duyduğunuzda yukarıda belirttiğimiz maliyete ilişkin hesapların dışında öncelikle :

çalışmayı planladığınüz elektrikçinin kanunlara bakılırsa belirlenen şartları yerine getirerek çalışan, lüzumlu yeterlilik belgelerine haiz, güvenilir bir fert olması icap ettiğini unutmayalım. Kafi belgelere sahip olmadan izinsiz ve denetimsiz olarak çalışan kişilerle iş yapmamız can ve mal güvenliğimizi riske atacaktır.

Profesyonel ve uzman ekibimiz yıllardır elektrik işlerinde başarılı bir şekilde görev yapan uzman elektrikçi ustalarından oluşuyor.  olarak son teknolojileri ve elektronik cihazları ve buna benzeyen tüm yeni teknolojileri uzman teknisyenlerimiz takip etmektedir ve kendilerini geliştirmektedirler. Son teknoloji elektrik arızalarında ve hızlı çözümlerde en iyisi ve en hızlısı Usta elektrikçi olarak bilinir. diğerlerinden farklıdır usta elektrikçi şirketi son teknoloji cihazları ile siz değerli İstanbul halkının yanındadır bu nedenle en ufak elektrik problemlerinizde bile bizi çekinmeden arayıp fiyat sorabilir veya danışabilirsiniz.

Programlı Çalışma Sistemi Şirketimiz bir günde çok çağrı almaktadır bu nedenle elektrik işleri müşterinin uygun oldupu vakitlere göre ve bizim çalışma planımıza göre uygun bir saate ayarlanmaktadır. Size yakın olan ustayı gönderdiğimizde usta sizde yapacağı işin ortalama vakti belli olur buna göre diğer işlere giderkende bu çalışma planına göre uyumlu çalışır.

Hızlı Çözümler Üretiyoruz Şirketimizin bünyesinde çalıştığı ve çalıştığı elektrikçi ustaları işlerinde sektörde en iyilerden oluşmaktadır bu nedenle siz probleminizi söylediğiniz anda ustalarımız evinizde veya ofisinizde işleri hızlıca çözer.

-Bir elektrikçi çağırırken :
Öncelikle ondan ne istediğimizi açık şekilde anlatarak bize en uygun çözümün ne olduğu ve maliyetinin ne olacağı mevzusunda mevzuşup değerlendirme yapmalıyız. Bu şekilde birkaç farklı elektrikçiden görüş aldıktan sonra karar vererek uygulamaya koymalıyız. Bu şekilde bir araştırma yaparak karar verdiğimiz vakit hem sorunumuz mevzusunda farklı çözüm yollarını görürüz hem de %30 oranında düşürebiliriz. Elektrikçiden ne istediğimizi açık olarak tespit ettikten sonrasında çalışmanın her aşamasında, çalışma hakkında bilgi almamız işin nihayetinde meydana getirilen işten memnun olmamamız gibi kötü süprizlerin önüne geçecektir. Elektrikçi seçiminde daha önce çalışmış olduğunız ve memnun kaldığınız kişilerle çalışmak ya da çevrenizde bulunan insanlardan öneri almak işinizi kolaylaştırır.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: